fbpx
Top
Image Alt
  /  Kanada

Jei nusprendėte keliauti po Kanadą, kviečiu peržiūrėti „Kelionių architektų“ skrupulingai sukurtą maršrutą savarankiškiems keliautojams ir susisiekti su mumis. Maršrutas taps puikia atspirtimi kalbėtis, grynintis poreikius ir priartins prie jums tinkamo galutinio maršruto varianto.

Maršruto nuoroda: https://www.kelioniuarchitektai.lt/tour-item/kanada-self-drive/

  1. Kodėl mums patinka Kanada

Gamta, gamta ir dar kartą gamta. Ne be reikalo Kanada nuolat minima kaip viena gražiausių pasaulio šalių. Uolinių kalnų grožis Banfo ir Džaspero nacionaliniuose parkuose, daugybė panoraminių kelių, banginių ir lokių stebėjimas, 800 metų skaičiuojantys medžiai, kriokliai, vandenynų pakrantės – gamtos mylėtojams Kanadoje yra ką veikti. O tokie didmiesčiai kaip Torontas rytuose ir Vankuveris bei Viktorija vakaruose Kanadą paverčia dar patrauklesne kryptimi.

  1. Klimatas / kada geriausia keliauti

Turizmo sezonas Kanadoje gan trumpas – 3 vasaros mėnesiai, prie kurių dar galime pridėti gegužę ir rugsėjį. Tuo metu pagrindinėse turizmo vietovėse šalies vakarinėje dalyje temperatūros siekia +15-20C, tuo tarpu rytinėje dalyje Torontas ir Niagara atkartoja europietiškai vasarai būdingą klimatą (temperatūra vidutiniškai siekia +18-26C). Kitu metų laiku turizmas Kanadoje sudėtingesnis dėl žemų, minusinių temperatūrų ir keliauti nėra malonu.

  1. Kokį keliavimo būdą pasirinkti

Kanadoje lengva ir patogu keliauti automobiliu, be to, labai rekomenduojame ir kemperį – juk taip patogu turėti laisvę rinktis savo nakvynę ten, kur patinka, sutaupyti pinigų ir laiko (apie keliones kemperiu daugiau skaitykite čia). Būtent todėl ir sukūrėme „self-drive“ tipo kelionę po Kanadą.

Kaip ir JAV atveju, dėl nemažų atstumų vakarinėje Kanadoje ypač svarbu tampa tinkamai suplanuotas kelionės maršrutas. O jei vienos kelionės metu norite aplankyti ir Torontą ar Niagaros krioklį rytinėje Kanadoje, ir vakarus, neišvengiamai teks pasinaudoti  vidinių skrydžių teikiamais privalumais. 4-5val ir jūs jau kitoje šalies pusėje – tiesioginių vidinių skrydžių tarp Kalgario, Vankuverio ir Toronto netrūksta.

  1. Susisiekimas / skrydžiai

Torontą su 1 persėdimu pasieksite per 12 valandų, o Kalgarį ar Vankuverį – bent per 14-18val. Pagrindinis patarimas keliaujantiems: neskubėkite pirkti tarptautinio skrydžio bilieto, kol nesusidėliojote maršruto, net jei keliauti norite tik po vakarinę Kanadą. Jei savo atvykimui/išvykimui pasirinksite tą patį miestą, jūsų maršrutas gali prailgėti 1000km – maždaug tiek skiria Kalgarį nuo Vankuverio, o abu miestai tikrai „dalyvaus“ maršrute, jei norėsite pamatyti Kanados esmę.

  1. Viza / atvykimo tvarka

Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie į Kanadą vyksta turistiniais tikslais ne ilgesniam kaip 180 dienų laikotarpiui, vizos nereikia. Dėl naujausios informacijos šia tema rekomenduojame susisiekti su mumis tiesiogiai, taip apsilankyti LR Užsienio reikalų ministerijos konsulinės informacijos puslapyje www.keliauk.urm.lt.

  1. Sveikata / skiepai / saugumas

Privalomų skiepų keliautojams nėra. Daug patarimų keliautojams šia tema pateikiama šiuo adresu: http://www.ulac.lt/keliautojams

You don't have permission to register