fbpx
Top
Image Alt
  /  Privatumo politika

Privatumo politika

 

Svetainė kelioniuarchitektai.lt, kaip ir dauguma interneto svetainių, renka duomenis apie savo svetainės lankytojus. Tai padeda įmonei suprasti, kiek naudingas interneto svetainės turinys bei kaip galima jį tobulinti ateityje.

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti ir saugoti bei naudoti žemiau nurodytą informaciją:
• informaciją, kuri Jums kaip svetainės lankytojui, yra aktualiausia, kokias naršykles ir įrenginius naudojate, kaip dažnai Jūs prisijungiate, iš kur buvote nukreiptas į mūsų svetainę, kiek laiko praleidote mūsų svetainėje, iš kokio regiono esate (renkame panašius demografinius bei statistinius duomenis);
• informaciją, kurią Jūs suteikiate mums, prenumeruodami mūsų internetinės svetainės pranešimus el. paštu ir / ar naujienas;
• bet kurią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu mums siunčiate.

Slapukai

Kas yra slapukai ir kaip juos naudojame?

Slapukai – tai mažos apimties tekstiniai failai, kurie yra saugomi Jūsų naršyklėje ar įrenginyje (mobiliajame telefone, asmeniniame kompiuteryje arba planšetiniame kompiuteryje), kai apsilankote kurioje nors svetainėje. Slapukų pagalba interneto svetainei leidžiama tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus bei nustatymus (pvz. prisijungimo vardą, kalbą ir kt. vaizdo nustatymus) tuo tikslu, kad Jums nereikėtų kiekvieną kartą juos įvesti, pakartotinai apsilankius svetainėje arba naršant po jos atskirus vidinius puslapius.
Mes naudojame slapukus, kad galėtume surinkti Jūsų IP adreso bei naršyklės informaciją (pvz. Jūsų įvertinti aplankytos svetainės ar kiekviename tinklapyje praleistą laiką). Taip pat slapukai mums leidžia stebėti mūsų svetainės srautus bei Jūsų veiksmus svetainėje. Slapukai yra įdiegiami bei naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.

Slapukų valdymas

Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti.

Slapukus Jūs bet kada galite ištrinti arba užblokuoti, pasirinkę atitinkamus nustatymus savo naršyklėje. Tačiau būtina žinoti, kad, naudojantis tokiais nustatymais, kurie blokuoja slapukus (įskaitant ir būtinus), Jums gali iš dalies arba visiškai neveikti kai kurios svetainės funkcijos.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Gavę Jūsų sutikimą, siųsime Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį. Jūs visada galite mus informuoti, jei nepageidaujate, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas.
Kai užsisakote naujienlaiškį mūsų interneto svetainėje, mes naudojame Jūsų asmens duomenis, remdamiesi Jūsų sutikimu.
Jūsų asmeninę informaciją mes taip pat galime naudoti interneto svetainei administruoti.

Politikos pakeitimai

Šią privatumo politiką, esant poreikiui, mes galime atnaujinti, paskelbdami atnaujintą jos versiją savo svetainėje. Todėl retkarčiais kviečiame Jus peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog neprieštaraujate mūsų Privatumo politikai ir esate susipažinę su atliktais pakeitimais.

 

 

You don't have permission to register