fbpx
Top
Image Alt
  /  „Self drive” atostogos Floridoje

„Self drive” atostogos Floridoje

2699€ asm.

Jūsų pasirinktomis datomis

"Saulėtoji" JAV valstija - Florida - vilioja ne tik saule ir gausybe paplūdimių, bet ir gausybe lankytinų vietų. Žymiausias ir smagiausias jų sudėjome į šį neintensyvų, pramogų pilną 1700km ilgio maršrutą, kuris patiks visiems.

 • Aplankykite Evergleidso nacionalinį parką - trečią didžiausią JAV - ir leiskitės į parko gilumą aero valtimi ieškoti aligatorių;
 • Praleiskite dieną tarp raketų ir erdvėlaivių Džono F. Kenedžio kosminių skrydžių centre;
 • Atraskite Majamio paplūdimių, muziejų ir zoologijos sodų malonumus;
 • Pramogaukite teminiuose Orlando parkuose;
 • Stebėkite romius lamantinus - "jūrų karves" - valstijos parkuose;
 • Vienu vaizdingiausių panoraminių kelių šalyje leiskitės iki piečiausio kontinentinės JAV taško Key West saloje;

Turo planas

1
1 diena. Skrydis Vilnius – Majamis
Skrydžiu į Majamį prasidės jūsų kelionė po Floridą. Atvykus į Majamio tarptautinį oro uostą ir susitvarkius imigracijos formalumus, pervažiavimas į viešbutį Majamyje. Nakvynė Majamyje.
2
2-4 dienos. Majamis: pažintis ir poilsis
Puikūs paplūdimiai, nuo lengvo vėjo linguojančios palmės, gausybė pramogų ir skirtingas kultūras apjungiantis miestas. Taip trumpai būtų galima apibūdinti Majamį – vieną žymiausių ir populiariausių JAV miestų, kurį pamėgo tiek turistai, tiek eilė čia gyvenančių pasaulio įžymybių. Ir kol vieni ginčijasi, ar Floridai pelnytai atiteko „saulėtosios valstijos“ pravardė, ar tikrai čia (o gal Europoje?) pirmą kartą buvo sukurtas kremas nuo saulės, visi vieningai sutinka: Majamis – puiki vieta šauniai praleisti atostogas. Čia praleisite 3 dienas, per kurias spėsite ir susipažinti su miesto įžymybėmis, ir pailsėti, įgauti įdegio garsiajame Majamio Pietų paplūdimyje. Apžvalgai su miestu rekomenduojame turistinį „hop on-hop off“ autobusą - taip savo tempu aplankysite žymiausias miesto vietas, ausinuke girdėdami gido pasakojimus. Planetariumą, akvariumą ir interaktyvias pramogas rasite tarp šeimų ypač populiariame Filipo ir Patricijos Frostų mokslo muziejuje. Safario malonumus patirsite Majamio zoologijos sode – jis laikomas vienu geriausių šalyje. Lankysitės kubiečių kvartale - „Mažojoje Havanoje“, žymiausių pasaulio grafitti meistrų darbus pamatysite Wynwood Walls‘e. Vakariniai kruizai? Nemokamas metro, pro kurio langus galima gėrėtis naktinėmis dangoraižių panoramomis? Visa tai ir dar daugiau yra čia, tereikia panorėti. Nakvynė viešbutyje Majamyje.
3
5 diena. Majamis – Orlandas (apie 4val kelyje)
Šį rytą paliksite Majamį ir nuomotu automobiliu vyksite į Orlandą. Atvykus ir įsikūrus, kelionės nuovargį pamiršite apsilankę viename iš vandens pramogų parkų, o vakare pasivaikščiosite po miesto centre esantį Eolos ežero parką. Dangoraižių vaizdai, gyvos muzikos koncertai, porcija ledų ar pasiplaukiojimas vandens dviračiu – vakaro scenarijų galėsite pasirinkti patys. Nakvynė Orlande.
4
6 diena. Orlandas: teminiai-pramoginiai parkai visai šeimai
Kai prieš gerus 50 metų Voltas Disnėjus pradėjo supirkinėti didelius žemės plotus centrinėje Floridoje, pasaulis dar neįtarė, kad greitai „Walt Disney World“ taps labiausiai lankomu pramogų parkų kompleksu pasaulyje, o Orlando miestas gaus titulą kaip to pasaulio sostinė ir per metus pritrauks daugiau turistų, nei Niujorkas. Šiandien Orlando apylinkėse gausu visai šeimai ir skirtų teminių-pramoginių parkų. Pelenės ir Hogvartso pilys, adrenalino suteikiantys pasivažinėjimai amerikietiškais kalneliais, atrakcionai ir interaktyvios pramogos, susitikimai su filmų personažais ar dar nematytais gyvūnais, vandens pramogų parkai, lazerių ir fejerverkų šou – kiekvienai šeimai Orlando miestas turi ką pasiūlyti. Belieka tik išsirinkti savo parką ir mėgautis diena.
5
7 diena. Orlandas – Kenedžio kosminių skrydžių centras - Orlandas
Šiandien skrisite į kosmosą! Vos 1val kelio nuo Orlando esančiame Kanaverelo kyšulyje 1962m įsteigtas JAV prezidento Džono F. Kennedy vardu pavadintas erdvėlaivių paleidimo centras, iš kurio NASA iki šių dienų vykdo savo misijas. Savo kailiu galėsite išbandyti tai, ką patiria astronautai, raketai kylant į kosmosą. Apžiūrėsite ten pabuvojusias raketas, eksponuojamas „Raketų sode“. Būtina pamatyti ir daugkartinio naudojimo pilotuojamą erdvėlaivį „Atlantis“, (liet. „Atlantida“) per 25 metus trukusią karjerą atlikusį 32 misijas ir žemę spėjusį apskrieti 4848 kartus. Apsilankysite misijų kontrolės centre, išbandysite interaktyvias pramogas, pamatysite „Saturn V“ vardu pavadintą raketą, kuri skraidino kiekvieną astronautą, bent trumpam išsilaipinusį mėnulyje. Sunku ir suvardinti visas dienos pramogas, tačiau garantuojame – ši diena neprailgs. Vakare "parskrisite" atgal į Orlandą nakvynei.
6
8 diena. Orlandas – Floridos lamantinų stebėjimas – Fort Myers Beach‘as (5val kelyje)
Vėsesniais žiemos ir ankstyvo pavasario mėnesiais šiltesnio vandens paieškos į Floridos gilumą privilioja eilę „plaukiojančių cepelinų“. Tai vakarų Indijos lamantinai – romūs, žolėdžiai jūrų žinduoliai, dar visai neseniai laikyti nykstančiais. Lamantinai dėl savo apkūnumo dar vadinami „jūrų karvėmis“, tačiau neturi juos nuo šalčio saugančio storo riebalinio sluoksnio, tad žiemą jiems tiesiog būtinas šiltas vanduo. Viena geriausių vietų juos pamatyti – „Blue Spring“ valstijos parkas, į kurį šiandien ryte ir vyksite. Pasigėrėję žaviais, romiais lamantinais, iš parko savanorių sužinoję daugiau apie jų ypatumus, vyksite iki Fort Myers Beach‘o – vieno iš daugelio vakarinės Floridos kurortų. Nakvynė Fort Myers Beach‘e.
7
9 diena. Fort Myers Beach‘as
Mėgaukitės laisvu laiku paplūdimiuose, kurių čia gausu. Aplankykite Sanibel ir Captiva salas, pasaulyje gerai žinomas dėl didelio kiekio bangų išmetamų į krantą kriauklių. Pasivaikščiokite viename iš kelių apylinkėse esančių parkų (kai kuriuose jų taip pat apsilanko lamantinai), o vakare apsilankykite „Times“ aikštėje. Taip, taip, ją turi ne tik Niujorkas. Fort Myers Beach‘o Times aikštėje gausu restoranų, gatvės muzikantų, o nuo uosto tilto vakare galėsite romantiškai palydėti saulę. Nakvynė Fort Myers Beach‘e.
8
10 diena. Fort Myers Beach‘as – Evergleidso nacionalinis parkas (apie 2val kelyje)
Vienas didžiausių pasaulyje gėlavandenių pelkynų – UNESCO saugomas Evergleidso nacionalinis parkas – šią kelionę praturtins visiškai naujomis spalvomis. Ši vieta yra paukščių, vėžlių, 25 skirtingų rūšių orchidėjų ir 120 rūšių medžių karalystė, bei didžiausia mangrovių ekosistema vakarų pusrutulyje. Tačiau tikri Evergleidso karaliai yra aligatoriai – didžiausi pelkyno grobuonys. Atvykus jūsų lauks nauja pramoga: sėsite į Holivudo filmuose matytą aero valtį ir pasileisite po mangrovių bei kanalų labirintus. Gido pasakojimai, šiek tiek adrenalino, daug vandens purslų ir surasti pelkynų gyventojai neleis nuobodžiauti nei tėvams, nei jų atžaloms. O grįžus į krantą specialaus edukacinio šou metu stebėsite aligatorių šėrimo procesą, sužinosite apie Amerikos indėnų taikytus aligatorių gaudymo būdus ir gausybę kitų įdomybių. Šiandien dar liks laiko pasivaikščiojimo takams (rekomenduojame populiarųjį Anhinga taką), apžvalgos bokštams ar papildomam pažintiniam turui*. Nakvynė parko teritorijoje arba netolimose apylinkėse.  
9
11 diena. Evergleidso nacionalinis parkas - Floridos salynų kelias - Key West sala (apie 4val kelyje)
Maždaug 200 km ilgio salų grandinė, prasidedanti kiek piečiau Majamio ir sujungta 42 tiltais (vienas iš jų – net 11km ilgio), tęsiasi žemyn iki pat piečiausio kontinentinės JAV, o ir šios dienos taško – Key West salos. Pasiekti ją galima per maždaug 4val, tačiau tiesiog pravažiuoti šią atkarpą būtų nusikaltimas. Floridos salynų kelias ne be priežasties įvardijamas vienu gražiausių panoraminių JAV kelių. Kiekvienas stabtelėjimas čia reiškia vis naujus atradimus, kad ir kas tai bebūtų: pirmasis povandeninis JAV parkas, jūros gėrybių restoranas, tolumoje ryškėjanti palmėmis apaugusi nauja sala ar tiesiog turkio spalvos vanduo, pamažu susiliejantis su mėlynu horizontu. O vakarop galėsite pasisveikinti su vieta, kur baigiasi JAV, ir kurią nuo Kubos skiria 150 km. Sveiki atvykę į Key West salą! Nakvynė viešbutyje Key West’e.
10
12 diena. Poilsis Key West saloje
Šiandiena skirta poilsiui paplūdimyje, tačiau visą dieną taip praleisti nerekomenduojame. Key West turi ką pasiūlyti smalsesnėms šeimoms. Aplankykite rašytojo Ernesto Hemingvėjaus namus, kuriuose tebegyvena apie 60 daugiapirštystės sindromą turinčių kačių. Pasivaikščiokite Key West „Basanavičiaus alėja“ – Duvalio gatve, kuri vakare jus nuves į Mallory aikštę, dūzgiančią nuo įvairių koncertų, artistų pasirodymų ir kur galėsite stebėti saulėlydį. Būnant saloje taip pat privaloma aplankyti labiausiai fotografuojamą vietą – atstumą iki Kubos iliustruojantį garsųjį ženklą. Nakvynė viešbutyje Key West’e.
11
13-14 dienos. Key West sala – pervažiavimas į Majamį – skrydis namo (apie 4val kelyje)
Skrydis namo – vėlyvas, tad šiandien dar pusdienį galėsite praleisti Key West‘o saloje, neskubėdami pasiekti Majamį, nusipirktį lauktuvių namiškiams ar pasidaryti paskutines asmenukes prisiminimui. Oro uoste grąžinsite nuomotą automobilį, o po skrydžio Lietuvą pasieksite jau kitos dienos vakare. Ačiū, kad keliavote!

„Self drive” atostogos Floridoje

2699€ asm.

Jūsų pasirinktomis datomis

„Saulėtoji” JAV valstija – Florida – vilioja ne tik saule ir gausybe paplūdimių, bet ir gausybe lankytinų vietų. Žymiausias ir smagiausias jų sudėjome į šį neintensyvų, pramogų pilną 1700km ilgio maršrutą, kuris patiks visiems.

 • Aplankykite Evergleidso nacionalinį parką – trečią didžiausią JAV – ir leiskitės į parko gilumą aero valtimi ieškoti aligatorių;
 • Praleiskite dieną tarp raketų ir erdvėlaivių Džono F. Kenedžio kosminių skrydžių centre;
 • Atraskite Majamio paplūdimių, muziejų ir zoologijos sodų malonumus;
 • Pramogaukite teminiuose Orlando parkuose;
 • Stebėkite romius lamantinus – „jūrų karves” – valstijos parkuose;
 • Vienu vaizdingiausių panoraminių kelių šalyje leiskitės iki piečiausio kontinentinės JAV taško Key West saloje;

Įskaičiuota:

 • 12 nakvynių 3-4* viešbučiuose (tikslus pusryčių skaičius bus tikslinamas užsakymo metu);
 • Bilietai į šias pramogas/ekskursijas:
  • Majamio pažintinis turas „hop on-hop off” autobusu;
  • Filipo ir Patricijos Frostų Mokslo muziejus;
  • Majamio zoologijos sodas;
  • Bilietas į 1 teminį pramogų parką ir 1 vandens pramogų parką Orlande;
  • Bilietas į Džono F. Kenedžio kosminių skrydžių centrą;
  • Evergleidso nac parko įvažiavimo mokestis;
  • Ekskursija aero valtimi ir šou Evergleidso nac parke;
 • Automobilio nuoma 9 dienoms;

Neįskaičiuota

 • Tarptautinių skrydžių bilietai (nuo 800 EUR/asm);
 • Privalomas elektroninio leidimo keliauti į JAV (ESTA) patvirtinimas;
 • Programoje nenurodytas maitinimas;
 • Programoje nenurodytos pramogos ar ekskursijos;
 • Kelionės draudimas;
 • Kuras ir papildomi draudimai automobiliui, kelių mokesčiai;
 • Kiti vietoje mokami mokesčiai (pvz., kurorto);

Svarbu:

 • Pateikta kaina galioja 3 asmenų šeimai apsistojant viename kambaryje;
 • Tiksli kaina pateikiama, žinant šeimos dydį, vaikų amžių ir poreikius viešbučiui;
 • Programa lengvai adaptuojama pagal individualius pageidavimus, kaina perskaičiuojama;
You don't have permission to register