fbpx
Top
Image Alt
  /  „Self drive” atostogos Naujojoje Zelandijoje

„Self drive” atostogos Naujojoje Zelandijoje

2999€ asm.

Jūsų pasirinktomis datomis

Nuostabios gamtos prifarširuota Naujoji Zelandija yra patogi šalis savarankiškiems keliautojams keliauti automobiliu. Geri keliai, nesudėtinga navigacija, nedidelis apgyvendinimo tankumas, todėl net ir turistinio sezono piko metu vaizdas keliuose smarkiai nesiskirs nuo mums įprasto. Šis maršrutas – tik pavyzdys; kelionę pagal jūsų individualius lūkesčius sukuriame tik po išsamaus pokalbio. Šiaurinėje šalies saloje lankysite spalvočiausius geoterminius parkus, urvuose gėrėsitės jonvabalių sukuriamo žvaigždėto dangaus efektu, vakarieniausite su maoriais ir maudysitės savo pačių pasidarytuose karšto vandens „kubiluose“ ant jūros kranto. Pietinė sala kvies jus pasimėgauti smėlėtais paplūdimiais, pamatyti snieguotą Kuko viršukalnę ir pasigėrėti Milfordo fiordų panoramomis. Dar leisitės į kruizą stebėti banginių, susipažinsite su šalies vyndarystės tradicijomis, o įspūdingą gamtą pagardins kur ne kur įsiterpiantys pagrindinių miestų vaizdai. Visa tai ir dar daugiau - išsamioje pažintinėje kelionėje po vieną gražiausių pasaulio šalių. Kviečiame!

Turo planas

1
1 diena. Skrydis Vilnius - Oklandas
2
2 diena. Atvykstame į Oklandą
Kia ora! Pasisveikinkime su tolimuoju ir dar nepažįstamu Oklandu. Po ilgų skrydžio valandų čia jau pajausite Tasmanų jūros skleidžiamą gaivą. Jėgas atgausite: viešbutyje Oklande.
3
3 diena. Pažintis su Oklandu
Šiandien sėsite į specialų ekskursinį autobusą ir pradėsite pažintį su Oklandu. Miestas išsidėstęs tarp dviejų natūralių uostų, o jo apylinkių peizažai išmarginti 50 įvairaus dydžio vulkanų „kūgių”, ant kurių kadaise klestėjo maorių kaimai. Būtent todėl Oklandas vadinamas lavos ir burių miestu. Į jį pirmiausiai pažvelgsime nuo žymiojo Edeno kalno: iš čia matysis plačiai nusidriekusių Oklando stogų, vulkaninės Rangitoto salos panoramos, apžiūrėsite ir visai šalia esantį 50 metrų gylio kraterį. Aplankysite uostą, kur smaragdinis vanduo sūpuoja gausybę burinių jachtų, liudijančių miesto gyvenimo kokybę. Vėliau keltu nuplauksite iki jaukaus Devonporto rajono ir palypėsite iki Viktorijos kalno – iš čia atsiveria gražiausi apylinkių vaizdai. Šiandien dar spėsite aplankyti: Šventosios Trejybės katedrą - senoviniais pastatais garsėjantį Parnelio rajoną - aukščiausią miesto pastatą Sky Tower. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Oklande.
4
4 diena. Oklandas – Waitomo urvai – Rotorua
Iš Oklando nuomotu automobiliu išvyksite į Waitomo kaimą, pakeliui stebėdami nedideles vietines fermas ir žalumoje skęstančias kalvas.  Waitomo apylinkėse – daugybė urvų, tačiau ne stalagmitai ar stalaktitai yra didžiausios šių vietų įdomybės. Urvuose karaliauja ant lubų įsitaisę jonbvabaliai; jų skleidžiamos melsvai žalios, tamsoje mirksinčios švieselės sukuria žvaigždėto požemių dangaus efektą. Dažną keliautoją toks gamtos stebuklas tiesiog hipnotizuoja. Šiandien dar spėsite: atvykti į Rotorua ir aptarti dienos įspūdžius viešbučio bare* arba Polinezijos SPA*. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Rotorua.
5
5 diena. Rotorua – Wai O Tapu parkas – žygis sekvojų miške – vakarienė su maoriais
Geotermiškai aktyviame Rotorua regione nesiliauja burbuliavę karštieji šaltiniai ir dumblo baseinai, reguliariai į dangų iššauna geizeriai, sieros garais dūmija ežerai. Iš čia atsirado posakis, kad Rotorua galima užuosti anksčiau, nei pamatyti. Tarp gausybės gamtos sukurtų šedevrų čia žymiausias Wai O Tapu geoterminis parkas; jis pilnas mineralinių terasų, įvairiausio dydžio ežerėlių ir gurguliuojančio purvo baseinų. Vaikštant pažintiniu taku akis užburs spalvos, atsiradusios dėl skirtingų karšto vandens tirpinamų mineralų, o fotoaparato iš rankų nesinorės paleisti būnant šalia skambiai pavadintų vietų:  „Šampano baseino“, „Velnio rašalo puodo“ ar „Artisto paletės“. Vėliau iš arti pamatysite keliomis rankomis neapkabinamų sekvojų galybę Whakarewarewa miške, o vakare vyksite į maorių Mitai kaimelį. Čia stebėsite maorių tradicijas, sužinosite apie tatuiruočių meną „ta moko”, gyvai pamatysite grėsmingąjį karo šokį – haką – ir kartu tradiciškai vaišinsitės kvepiančiu maistu, tik ką ištrauktu iš požeminės krosnies, užklojamos drėgnais lapais ir žemėmis. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Rotorua
6
6 diena. Rotorua – pažintis su kiviais – Orakei Korako geoterminis parkas – Huka krioklys
Kivis yra vienas iš Naujosios Zelandijos simbolių. Šie neskraidantys paukščiai yra absoliučiai unikalūs: turi bambą, šnerves snapo gale, o jų plunksnos labiau primena kailį. Deja, kiviams gresia išnykimas ir jais tenka rūpintis kaip kūdikiais – apie visa tai sužinosite apsilankę nacionalinėje Naujosios Zelandijos kivių perykloje. Vėliau keltu įveikę ežerą, atsidursite Orakei Korako geoterminiame parke, kuris gali pasigirti geizerių gausa, o aplink juos susiformavę silicio terasos laikomos vienomis didžiausių pasaulyje. Rekordų diena tęsis: papietausite Taupo miestelyje šalia didžiausio Naujosios Zelandijos ežero, o dienos pabaigoje aplankysite vandeningą Huka krioklį. Ar žinojote, kad jis toks sraunus, jog kas minutę užpildytų 5 olimpinius baseinus? Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Rotorua.
7
7 diena. Rotorua – Hobitonas – Karšto Vandens paplūdimys
Įspūdinga Naujosios Zelandijos gamta įamžinta ne viename Holivudo filme, o 2011-aisiais Naujosios Zelandijos premjeras netgi atšaukė susitikimą su karaliene Elžbieta II-ąja, kad apsilankytų „Hobito“ filmavimo aikštelėje. Čia šiandien užsuksime ir jūs: pasivaikščiosite po specialiai filmui suformuotas kalvas, pasisvečiuosite požeminėse hobitų trobelėse, įvertinsite daržuose augančių gėrybių įvairovę, o turo pabaigoje ragausite tikrą hobitų gėrimą – pro barzdą nevarvės. Vėliau išvyksite į Karštojo Vandens paplūdimį: vieną trenkčiausių šalies vietų, kur, tiesiogine to žodžio prasme, kasite duobę sau ir draugui. Sėkmės atveju paplūdimyje iškastas natūralus „kubilas“ prisipildys tinkamo karščio vandeniu ir jums beliks tiesiog mėgautis SPA malonumais, šalia ošiant jūrai. Jei pasiseks mažiau, procesą teks kartoti, arba prašytis pas kažką į svečius. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Koromandelio pusiasalyje.
8
8 diena. Koromandelio pusiasalis – Katedros Įlanka – Oklandas – skrydis į Nelsoną
Koromandelio pusiasalyje žaliuoja pievos, kalvas dengia senoliai miškai, tarp stačių uolų ir vandenyno įsiterpia auksinių paplūdimių juostos. Visa tai reikia pamatyti savomis akimis, tad keliausite iki žymiausios pusiasalio vietos – Katedros įlankos. Pavadinimą jai suteikė didžiulė, katedros formos arkinė uola, įlanką natūraliai padalinusi į dvi dalis. Saulei šildant akių vokus ir ramiai ošiant bangoms, mintyse galėsite apibendrinti Šiaurinėje saloje patirtus nuotykius. Rytoj jūsų lauks naujas etapas, todėl dar šiandien grįžę ir atsisveikinę su Oklandu, skrisite į Pietinę salą. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: Nelsono mieste, Pietinėje saloje.
9
9 diena. Abelio Tasmano nacionalinis parkas
Nors olandų jūrininko Abelio Tasmano vardu pavadintas parkas yra mažiausias šalyje, tai tikras pakrantės rojus, kuriame neapsilankyti būtų nuodėmė. Čia svaiginančiai gražūs smėlio paplūdimiai, skaidrus jūros vanduo, pakrantes apglėbusi laiko sodri žaluma ir tvirto granito uolos. Visą šį grožį pamatysite kruizo ir nesudėtingų žygių metu. O esant palankiam orui norintys dar galės išbandyti ir plaukimą kajakais*. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: šalia parko esančiame Nelsono miestelyje.
10
10 diena. Nelsonas – Piktonas – vyno turas Marlboro regione - Kaikoura
Vaizdingas Piktono uostas nuolat išlydi ir pasitinka tarp salų kursuojančius kruizinius laivus ir keltus, čia smagu sustoti, išgerti kavos, pasigėrėti uosto ir Karalienės Šarlotės fiordų panorama. Šiek tiek laisvo laiko čia pravers kiekvienam mūsų. Iš karto po to keliausite į Marlboro regioną – tikrą čempioną Naujosios Zelandijos vynų lygoje, kur žemę nukloję net 26000 hektarų vynuogynų. Ledynai regione suformavo palankų dirvožemį pasaulinio pripažinimo jau sulaukusiam Sauvignon Blanc, o į vynų olimpą sparčiai veržiasi ir Pinot Noir gamintojai. Apie viską plačiau mums papasakos regiono vyndariai vyno degustacijos metu. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Kaikouros miestelyje.
11
11 diena. Kaikoura – banginių stebėjimas Kaikouroje – Kraistčerčas
Kaikouros miestelis nuolat figūruoja tarp geriausių banginių stebėjimo vietų pasaulyje. Šias vietas drąsiai galima pavadinti „šalto vandens supermarketu“: planktono pilni Kaikouros vandenys suformuoja visą mitybos grandinę, o tikimybė pamatyti jos viršuje esančius banginus ir delfinus čia yra net 95%! Todėl sėsite į laivą ir išplauksite į jų stebėjimo kruizą. Po jo leisitės į nedidelį žygį pakrante, akimis gaudysite ruonius ir žuvų tykančius jūrinius paukščius. Šiandien dar spėsite: pasiekti Kraistčerčą ir aplankyti garsiuosius botanikos sodus – pamatyti unikalią Kartoninę bažnyčią – pasivaikščioti gražiausia mieste vadinama Regent gatve. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Kraistčerče
12
12 diena. Kraistčerčas – Tekapo ežeras
Nuo Port Hillso kalno atsisveikinsite su Kraistčerču, o tada leisite akims pasiganyti po Kanterburio lygumas, kuriomis drieksis tolimesnis kelionės maršrutas. Atvykus prie Tekapo ežero tikrai norėsis traukti iš kuprinių fotoaparatus: šalies turizmą leidiniuose ar tinklalapiuose pristatantys ikoniniai vaizdai dažname daromi būtent čia. Turkio spalvos vanduo, pavasarį pakrantes nuklojantys žydinčių lubinų kilimai, tolumoje boluojančios Pietinių Alpių kalnų viršūnės yra tikras keliautojo saldainiukas. Šiandien dar spėsite: pasivaikščioti Tekapo ežero pakrante - aplankyti iš ąžuolo ir akmens pastatytą Gerojo Ganytojo bažnyčią - pasigerėti vaizdais nuo Džono kalno viršūnės. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje prie Tekapo ežero arba jo apylinkėse.
13
13 diena. Tekapo ežeras – Kuko nacionalinis parkas – Wanaka
Po  pusryčių išvyksite į kalnų išraižytą Kuko nacionalinį parką, kuriame stūkso ir aukščiausias šalyje to paties pavadinimo kalnas (3724 m), vietos maorių vadinamas Aorakiu. Čia jūsų lauks nesudėtingas žygis Hukerio slėniu (3-4val / 10km). Žygis laikomas vienu geriausių parke: jo palydovais čia tampa šniokščiantys kalnų upeliai, pagal vėjo dirigavimą banguojančios kalnų pievos, snieguotų kalnų viršūnių ir ledynų vaizdai bei, savaime suprantama, jo didenybė Kuko kalnas. Šiandien dar spėsite: stabtelėti aukščiausioje greitkelio vietoje - Lindis perėjoje - apsižvalgyti po Wanakos miestelį, apsuptą ežero ir Pietinių Alpių kalnų. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Wanakoje.
14
14 diena. Wanaka – Arrowtown‘as – Te Anau
Pasimėgaukite laisvu pusdieniu Wanakoje. Čia galėsite užsukti į keistenybių ir optinių apgaulių muziejų Puzzling World*, pasivaikščioti Mt Iron taku arba Wanakos ežero pakrante, nuo kurios lengvai matomas įžymybe tapęs vandenyje augantis medis. Tęsdami kelionę, sustosite istoriniame auksakasių miestelyje Arrowtown’e, o vėliau vyksite į Milfordo sąsiaurį, kurį rašytojas Radjardas Kiplingas kadaise pavadino aštuntuoju pasaulio stebuklu. Paruoškite savo kameras ir plačiau atsimerkite, nes važiuosite keliu, kuris Naująją Zelandiją garsina ne mažiau, nei patys Milfordo fiordai. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Te Anau miestelyje.
15
15 diena. Te Anau – kruizas Milfordo sąsiauryje – Kvinstaunas
Atvykus į Milfordą, jūsų lauks kruizas, kurio metu pamatysime visą fjordo didybę. Iš mistiškų vandenų į dangų čia šauna skambiais Liūto ir Dramblio vardais pavadintos uolos, akys nesunkiai suras aukščiausią Mitros viršukalnę (1692m), gausybę krentančių krioklių, ant uolų snaudžiančius ruonius ir pelekais vandenį skrodžiančius delfinus. Po kruizo išvyksite į Kvinstauno miestą, o esant galimybei stabtelėsite pamatyti Gunn ežerą ir šiek tiek pasivaikščioti. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Kvinstauno mieste.
16
16 diena. Kvinstaunas – Oklandas
Kelionei artėjant prie pabaigos, turėsite laisvą pusdienį Kvinstaune. Rekomenduojame pasivaikščioti po ramius, tiesiog miesto centre įkurtus sodus, užsikelti gondola į Bobo viršukalnę*, nuo kurios atsiveria panoraminiai vaizdai, pasigrožėti Vakatipu ežerą raižančiomis valtimis arba pasivaikščioti iki galingo stoto sekvojų, augančių tiesiog ant ežero pakrantės. Šiandien dar spėsite: parskristi į Oklandą. Ramiam nakties poilsiui apsistosite: viešbutyje Oklande.
17
17-18 dienos. Oklandas – skrydis namo
Šiandien turėsite atsisveikinti su Oklandu – netrukus vyksite į oro uostą, iš kur skrisite namo. Įdegę, pripildę fotoalbumus nuotraukomis, kurios vis tiek nenupasakos gausybės kelionės patirčių. Sudie, Naujoji Zelandija!

„Self drive” atostogos Naujojoje Zelandijoje

2999€ asm.

Jūsų pasirinktomis datomis

Nuostabios gamtos prifarširuota Naujoji Zelandija yra patogi šalis savarankiškiems keliautojams keliauti automobiliu. Geri keliai, nesudėtinga navigacija, nedidelis apgyvendinimo tankumas, todėl net ir turistinio sezono piko metu vaizdas keliuose smarkiai nesiskirs nuo mums įprasto.

Šis maršrutas – tik pavyzdys; kelionę pagal jūsų individualius lūkesčius sukuriame tik po išsamaus pokalbio. Šiaurinėje šalies saloje lankysite spalvočiausius geoterminius parkus, urvuose gėrėsitės jonvabalių sukuriamo žvaigždėto dangaus efektu, vakarieniausite su maoriais ir maudysitės savo pačių pasidarytuose karšto vandens „kubiluose“ ant jūros kranto. Pietinė sala kvies jus pasimėgauti smėlėtais paplūdimiais, pamatyti snieguotą Kuko viršukalnę ir pasigėrėti Milfordo fiordų panoramomis. Dar leisitės į kruizą stebėti banginių, susipažinsite su šalies vyndarystės tradicijomis, o įspūdingą gamtą pagardins kur ne kur įsiterpiantys pagrindinių miestų vaizdai. Visa tai ir dar daugiau – išsamioje pažintinėje kelionėje po vieną gražiausių pasaulio šalių. Kviečiame!

Įskaičiuota:

 • Nakvynės 3-4* viešbučiuose su pusryčiais (pusryčių skaičius tikslinamas užsakant kelionę; maitinimo paslaugos daug kur Naujojoje Zelandijoje vis dar yra apribotos arba išvis neteikiamos);
 • Visos programoje nurodytos pramogos, ekskursijos ir įėjimo į mokamus objektus mokesčiai:
   • Abelio Tasmano nac parko kruizas;
   • Banginių stebėjimo kruizas Kaikouroje;
   • Vaitomo urvų ekskursija;
   • Bilietai į Wai-O-Tapu ir Orakei Korako geoterminius parkus;
   • Mitai Maorių kaimo lankymas (kultūrinis pasirodymas+vakarienė);
   • Kivių peryklos bilietai;
   • Ekskursija po Hobbiton‘ą;
   • Auklando Hop on/Hop off bilietai;
 • Kelionės organizavimo / planavimo paslauga;

Neįskaičiuota

 • Tarptautinių skrydžių bilietai;
 • 2 vidiniai skrydžiai: nuo 150 EUR/asm;
 • Automobilio nuoma (keliaujant dviese, kaina gali siekti 300-350 EUR/asm)
 • Kuro ir automobilio draudimo mokesčiai;
 • Naujosios Zelandijos elektroninio kelionės leidimo forminimas: 45 EUR/asm
 • Papildomai siūlomos pramogos laisvu metu (programoje pažymėtos simboliu *)
 • Programoje nenurodytas maitinimas;
 • Kelionės draudimas, arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos.

Svarbu:

 • Pateikta kaina galioja 2 asmenų šeimai apsistojant viename kambaryje; grupės dydžiui keičiantis, kaina tikslinama;
 • Tiksli kaina pateikiama, žinant keliautojų poreikius viešbučių kategorijai, kelionės datas (piko metu kainos skiriasi), kelionės trukmę ir kitas svarbias detales;
 • Programa lengvai adaptuojama pagal individualius pageidavimus, kaina perskaičiuojama;
You don't have permission to register