fbpx
Top
Image Alt
  /  „Self drive” atostogos JAV

„Self drive” atostogos JAV

2199€ asm.

Jūsų pasirinktomis datomis

JAV yra viena patogiausių šalių keliauti automobiliu: puikūs keliai, lengva navigacija, tvarkingi vairuotojai. Belieka tik išsirinkti sau tinkamą maršrutą ir leistis į nuotykį su šeima ar draugais! Šis maršrutas – tik pavyzdys; realią kelionę sukuriame tik po išsamaus pokalbio. Štai ką galite patirti ir pamatyti:

 • Pamatysite vieną JAV simbolių – „Auksinių vartų“ tiltą – San Franciske;
 • Susipažinsite su žymiausias Los Andželo rajonais: Holivudu, Beverli Hills’u, Sant Monika ir kt.;
 • Gėrėsitės didžiausiu JAV kriokliu Josemičio nac. parke;
 • Atrasite 2 iš 3 didžiausių planetos medžių Sekvojų ir Karalių kanjono nac. parkuose;
 • Sužinosite, kodėl tai, kas įvyksta Las Vegase, lieka Las Vegase;
 • Aplankysite eilę Arizonos ir Jutos valstijų nacionalinių parkų, tarp kurių – ir jo didenybė Didysis kanjonas;
 • Pravažiuosite istorinio Route 66 kelio atkarpa;
Svarbu:
 • Pateikta kaina galioja 4 asmenų šeimai apsistojant viename kambaryje;
 • Tiksli kaina pateikiama, žinant šeimos/grupės dydį, keliaujančiųjų amžių ir poreikius viešbučiui;
 • Programa lengvai adaptuojama pagal individualius pageidavimus, kaina perskaičiuojama;

Turo planas

1
1 diena. Skrydis Vilnius - San Franciskas
Skrydžiu į San Franciską prasidės nuotykių pilnos atostogos. Sveiki atvykę! Jėgas po skrydžio atgausite: viešbutyje San Franciske.
2
2 diena. San Franciskas
San Franciskas per savo istoriją atlaikė daug išbandymų: aukso karštinę, eilę žemės drebėjimų (stipriausias jų 1906m. sunaikino 80% miesto pastatų), ekonominių krizių ir demografinių revoliucijų, o po visų jų atsigaudavo ir tapdavo dar stipresnis. Užtat jam jau seniai klijuojama progresyviausio JAV miesto etiketė. "Levi Strauss" džinsų atsiradimas? Silicio Slėnis? "Golden State Warriors" ir eilė laimėtų NBA čempionatų? „Auksinių Vartų“ tiltas? Visa tai užgimė ir įvyko šiame mieste-  pats metas jį pažinti artimiau. Sėdę į specialų ekskursinį autobusą leisitės iki „Auksinių Vartų tilto“ – ikoninio JAV simbolio, pastatyto 1937m. Šiandien jis yra antras ilgiausias kabantis tiltas JAV ir devintas pasaulyje. Niekas netikėjo, kad toks projektas galėtų būti įgyvendinamas, tačiau kai tiltas pagaliau buvo atidarytas, šventė truko savaitę. Prieš leidžiant tiltu važiuoti automobiliams, 200 tūkst. žmonių kirto tiltą pėsčiomis, o šventė prasitęsė dar kelias savaites. Vėliau pasivaikščiosite „Auksinių Vartų“ parke, gėrėsitės iš Alamo aikštės atsiveriančia Viktorijos stiliaus namų ir už jų stūksančių dangoraižių panorama. Vieną jų – „Transamerikos piramidę“ vėliau apžiūrėsite iš arti. 45 pirmus savo gyvavimo metus (iki pat 2017-ųjų) tai buvo aukščiausias San Francisko pastatas. Sakoma, kad kai buvo liejami jo pamatai, betonas dieną naktį buvo pumpuojamas 3 paras, o per tą laiką vietos žmonės į jį monetomis primėtė keletą tūkstančių dolerių. Šiandien dar spėsite: pasivažinėti 1873m išradimu - lyniniu tramvajumi, pamatyti vingiuočiausią mieste Lombardo gatvę, apsilankyti žvejų prieplaukoje ir pasigėrėti saulėje besišildančiais ruoniais bei tolėliau esančiu Alkatraso kalėjimu, iš kurio niekas niekada nepabėgo. Nakvynė viešbutyje San Franciske.
3
3 diena. San Franciskas – pervažiavimas link Josemičio nacionalinio parko
Laisvas laikas iki pietų, o jo metu galėsite apsilankyti meno galerijose, pasiplaukioti San Francisko įlanka ir į miestą, Auksinius Vartus bei Alkatraso kalėjimą pažvelgti kitu kampu. Po pietų automobiliu vyksite iki Twin Peaks apžvalgos aikštelės apžvelgti viso miesto panoramos, o tada išvyksite link Josemičio nacionalinio parko. Nakvosite viešbutyje, parko prieigose.
4
4 diena. Josemičio nacionalinis parkas
Žvelgiant į Josemičio nacionalinį parką iš „Tunelio“ apžvalgos aikštelės, norom nenorom kraipai galvą iš nuostabos – kaip tiek grožio gali sutilpti vienoje vietoje! Šį tašką išgarsino mylimiausias Amerikos menininkas, “gamtosaugininkas su fotoaparatu” Anselis Adamsas, o žvelgiant iš čia aiškiai matosi visos, milijonus turistų per metus pritraukiančios priežastys. Štai kairėje – El Capitan - viena didžiausių ir aukščiausių granito uolų pasaulyje, į viršų kylanti beveik 1km. Tai prilygsta 3 Eifelio bokštams, ir bandymas įžiūrėti į ją kopiančius alpinistus primintų…..musės ieškojimą ant to paties Eifelio; be žiūronų tai - misija neįmanoma. Parko vidurį, tarsi karūna, okupuoja „Pusės kupolo“ uola („Half Dome“), inspiravusi ir garsios kompanijos „The North Face“ logotipo sukūrimą. Pilkšvo granito spalvos peizažus paįvairina miškingas slėnis su tekančia Mersedo upe, ir lyg to nepakaktų, iš abiejų šonų pavasarį šniokščiantys kriokliai. Vienas jų - 739m aukščio Josemičio krioklys – yra aukščiausias JAV ir vienas iš 10 aukščiausių pasaulyje. Pažintį su parku pradėsite iš „Ledyno taško“ panoraminių aikštelių, kurios ne tik suteiks šoninį vaizdą į slėnį ir „Pusę kupolo“, bet ir leis šiek tiek pramankštinti kojas. Tada kalnų serpantinais leisitės žemyn į patį Josemičio slėnį, kur minėtas įžymybes apžiūrėsite iš arčiau. Papietavus, išsirinksite vieną žygį, o dieną užbaigsite Anselio Adamso stiliumi – gėrėdamiesi vakarėjančios saulės dažoma parko panorama iš „Tunelio“ taško. Nakvynei pervažiuosite į Fresno miestą.
5
5 diena. Sekvojų ir Karalių kanjono nacionaliniai parkai
Šiandienos programa – ypatinga ir pažymėta rekordais, nes lankysime parkus, kuriuose „gyvena“ 2 iš 3 didžiausių pagal tūrį planetos medžių – sekvojos, pavadintos Generolų Šermano ir Granto vardais. Be to, 2006 metais čia aptiktas ir aukščiausias planetos medis - 115.6 m aukščio visžalė sekvoja, savo ūgiu beveik siekianti Vilniaus „Europos“ dangoraižį. Šie ypatingi medžiai, galintys nugyventi virš 3000 metų, atlaikė eilę statybų bumų, kilusių dėl aukso karštinės Kalifornijoje, žemės drebėjimui 1906m nušlavus San Franciską ar pasibaigus II pasauliniam karui. Tačiau šiandien neliestų sekvojų miškų telikę tik 5% - daugiausiai parkuose ir rezervatuose. Stora sekvojų žievė apsaugo jas nuo daugumos gaisrų, o ugnis tampa tarsi valikliu, padedančiu nuo lapų pašalinti nešvarumus. Be to, ugnis padeda sekvojų kankorėžiams (pastarieji yra nedideli kaip alyvuogės) pabarstyti sėklas - taip pratęsiama gyvybė. Vienas šalia kito esančiuose parkuose praleisite visą dieną, o per ją spėsite pasivažinėti panoraminiais keliais, pažygiuoti puikiai įrengtais takais, kurie suteiks įvairovės ir leis pamatyti daugybę gigantiškų sekvojų. Tačiau nei viena jų neprilygs „Generolui Šermanui” - didžiausiam pagal tūrį pasaulio medžiui. Tai 83m aukščio ir 11 metrų skersmens ties pagrindu galiūnas, kuriam, spėjama, yra „tik“ 2000-2500 metų.  Matant „Generolą“ net ir labiausiai flegmavoto sukirpimo žmones užplūsta visa paletė jausmų. Įkvėpimo sekvojų miške gavo ir Holivudo režisieriai Džordžas Lukasas bei Stivenas Spilbergas, čia filmavę "Jūros periodo parką" ir "Žvaigždžių karus".  Aplankysime ir „Generolą Grantą“ – trečią didžiausią planetos medį, kurį pastačius ant kelio, būtų blokuojamos 3 pilnos eismo juostos. "Rąstas vardu Tunelis" - maždaug taip turėtų vadintis ši milžiniška sekvoja, kritusi dėl natūralių priežasčių dar 1937m. Pravažiuosite automobilio pro jos kamiene padarytą 5.2m pločio ir 2.4 aukščio tunelį. Dar viena išskirtinė parko sekvoja yra „Tarpo rąstas“. Aukso karštinės metu šią kritusią sekvoją rado ir jos kamiene namus įsirengė Heilas Tarpas. Dar ir šiandien čia randasi jo lova, stalas ir kitais privalomi namų atributai. Po pilnos įspūdžių dienos grįšite nakvynei į Fresną.
6
6 diena. Fresnas – skrydis į Las Vegasą
Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Las Vegasą. Pasaulio pramogų sostinė. Suaugusiųjų „Disneilendas“. Šviesiausia vieta žemėje. Nuodėmių miestas ir iš to gimęs posakis „kas nutinka Las Vegase, lieka Las Vegase“. Šiam miestui taikoma daugybė epitetų ir visi jie yra bent šiek tiek taiklūs. 1931m Nevados valstijai legalizavus azartinius lošimus, dabartinis Las Vegasas užaugo iki vietos, kuri per metus pritraukia dešimtis milijonų turistų. Patirti ir pamatyti čia yra ką: miesto esmę sudarantys megakurortai (viešbučiai-kazino) yra kokybiškos (kai kam – kičinės) žymių pasaulio statinių kopijos. Las Vegase rasite ir Eifelio bokštą, ir Niujorko Laisvės statulą, ir gigantišką Liuksoro piramidę. O kur dar nemokami šou, gausybė aukščiausio lygio renginių, koncertų ir pasirodymų! Atvykus ir įsiregistravus į viešbutį, leisitės į ekskursiją, kurios metu pamatysite žymiausias Las Vegaso bulvaro ir senosios miesto dalies vietas. Vakarą vainikuos 140m aukščio fontanai ties „Belaggio“ ir šalia „Mirage“ periodiškai išsiveržiantys ir liepsna besispjaudantys vulkanai. Nakvynė Las Vegase.  
7
7 diena. Poilsis ir pramogos Las Vegase
Kelionei įsibėgėjant, pats metas šiek tiek pailsėti ir atsipalaiduoti. Šiandien laisvas laikas poilsiui prie baseino, dar nematytų miesto įžymybių lankymui, vandens atrakcionų parkui ar kitoms pagal jūsų pačių poreikius parinktoms pramogoms. Las Vegase nuolat koncertuoja pasaulio garso įžymybės, pasirodymus rengia „Cirque du Soleil“, vyksta daugybė kitų renginių – iš anksto suderinus, padėsime jums įsigyti bilietus ir papramogauti. O nemokamus spektaklius vakare vėl dovanos neoninėmis šviesomis mirgantis Las Vegaso bulvaras. Nakvynė Las Vegase.
8
8 diena. Las Vegasas - Siono nacionalinis parkas
Šiandien jūsų lauks vienas įspūdingiausių Jutos valstijos nacionalinių parkų – Sionas – nuo Las Vegaso nutolęs vos per 3val. Kažką šis parkas daro žmonių pusrutuliams ir fantazijai: paskui medžiojamus gyvūnus čia atsiradę vietiniai indėnai pavadino šią vietą „Tiesiai aukštyn“. 1860m tarpeklį atrado mormonai ir pavadino jį bibliniu Siono vardu, kuris išliko ir 1919m vietovei gavus nacionalinio parko statusą. Dabar daug kas parką vadina „Dangumi žemėje“, o tą atspindi ir eilei žymiausių vietų suteikti pavadinimai. Štai „Patriarchų teismas“ yra 3 didžiulės smiltainio uolos, pavadintos Senojo Testamento veikėjų vardais. „Sinavos šventovė“ taip pavadinta, nes randasi vienoje siauriausių ir aukščiausių parko vietų ir iš tiesų gali priminti jausmą, kad stovi priešais šventovę. „Verkianti uola“, „Didysis linkis“ irgi savaip užsimena apie keliautojus laukiantį reginį. Specialus parko autobusiukas, kursuojantis panoraminiu Siono kanjono keliu, padės jums pasiekti ir apžiūrėti gausybę žymiausių vietų – išlipsite apsižvalgyti, nusifotografuoti, įvertinti tūkstančius metų upės formuoto kanjono mastelį. Kanjono ilgis – vos 24km, tačiau gylis vietomis siekia bet 762m, ir norint akimis pagauti tiesiai aukštyn šaunančių uolų viršūnes, teks gerokai pramankštinti sprandą. Vėliau išsirinksite vieną iš gausybės žygių takų, o vakare grįšite į viešbutį nakvynei.
9
9 diena. Sionas – Braiso kanjonas
Išvykdami iš Siono nacionalinio parko leisitės į dar vieną trumpą, lengvą iki 1val trukmės žygį, kuris nuves jus iki kanjono apžvalgos taško. Kaip pasakytų parko reindžeriai, tai geriausią grąžą kojoms duodantis žygis, nes vos spėjus apšilti atsiveria įspūdinga kanjono panorama. Siono nac parką ir Braiso kanjoną jungiantis panoraminis kelias irgi neleis nuobodžiauti. Kelis kartus sustosite pasigrožėti vaizdais, o tarp vietos įžymybių bus ir garsioji „Šaškių lenta“ – vertikaliais ir horizontaliais brūkšniais pažymėta didžiulė, kūgį primenanti uola. Netrukus atvyksite į Braiso kanjoną. Įspūdžių stiprumu Braiso kanjonas gali lygintis su bet kuriuo iš garsiausių ir populiariausių JAV nacionalinių parkų, net ir jo didenybe Didžiuoju kanjonu. Braisas - netipinis kanjonas, per jį niekada netekėjo ir jo neformavo upė. Tai labiau serija amfiteatrų, kuriuose, lyg eilėraščių posmeliai, vienas šalia kito glaudžiasi "hudai" - iš rožinio minkšto smiltainio gamtos jėgų suformuoti keistų formų dariniai. Teigiama, kad Braiso kanjonas turi didžiausią „hudų“ koncentraciją pasaulyje. Jų formos vienur gali priminti suglaustus kaminus, kitur – tikrų tikriausias arkas, o kai kuriuos „hudus“ taikliausiai apibūdina jiems priskirti pavadinimai, pvz., „Molės spenelis“ ar „Perkūno plaktukas“. Pažintį su parku pradėsite nuo gausybės panoraminių aikštelių lankymo, o vėliau leisitės į 2-3val trukmės žygį, kuris leis viską pamatyti savo tempu ir iš arti. Įspūdingą dieną užbaigs saulėlydžio stebėjimas iš tuo pačiu vardu pavadinto taško. Atsiverianti panorama čia taip pat turi ne mažiau vaizdingą pavadinimą - „Tylusis miestas“. Naktį "patylėsite" viešbutyje parko prieigose.
10
10 diena. Braiso kanjonas - Pauelo ežeras – „Arklio pasagos vingis“ - Peidžas
Nepatingėjus atsikelti galėsite pasidžiaugti Braiso kanjono panorama iš “Saulėtekio” panoraminės aikštelės. Saulei vis labiau kylant, „hudai“ pradės dažytis vis kitomis spalvomis; dėl šio vaizdo verta aukoti valandą ar dvi rytinio miego. Atsisveikinsite su Braiso kanjonu ir po pusryčių išvyksite link Peidžo miesto. Pakeliui stabtelėsite prie Pauelo ežero – antro didžiausio dirbtinio ežero JAV, kuris atsirado, kai 1963m buvo pastatyta Gleno kanjono užtvanka. Prireikė 17 metų, kad ežeras prisipildytų vandens. Tačiau didžioji dienos atrakcija jūsų lauks vakarop. Lankysite vieną žymiausių JAV panoraminių taškų - „Arklio pasagos vingį“. Tokios vietos įkvepia kūrėjus, kaip magnetas traukia keliautojus, ir nesvarbu, kad prieš pamatant gyvai kažkur internetuose ir televizoriuose būni jas matęs ne kartą. Tik būnant čia, ant stačios 300m uolos, ir žvelgiant gilyn į dramatišką pasagos formos Kolorado upės posūkį, supranti, kodėl tokios panoramos yra iš „mirtinai užfotografuotų“ serijos. Nakvynei apsistosite viename iš gausybės Peidžo miesto viešbučių.    
11
11 diena. Antilopės kanjonas - Monumentų slėnis
Ryte jūsų lauks pažintis su dar viena JAV turizmo "žvaigžde" - grakščiu Antilopės kanjonu. Tai vieta, kurioje rausvo smiltainio spiralių sienos susispaudę taip, jog tarp jų vos įsitenka siaurutis takas. Grakščiai banguojančios kanjono sienos keičia savo spalvą, priklausomai nuo saulės šviesos: vienu metu jos ryškiai oranžinės, o patamsėjus viskas nusidažo jau blyškiai violetine spalva. Saulei pasiekus aukščiausią tašką, pro tarpeklio vidų prasiskverbę spinduliai sukuria dar daugiau efektų. Tai navachų genties indėnų žemė, ir paprastai gidu tampa vienas šios genties palikuonių. Turas po Antilopės kanjoną – efektingas, ir puikiai užpildys pirmąją dienos programos dalį. Po jo vyksite į kitą navachams priklausančią žemę – Monumentų Slėnį. Pagrindinės parko žvaigždės – didžiuliai smiltainio monolitai - tarsi iš žemės gelmių išdygę dangoraižiai, šaunantys 300 metrų į viršų. Ši vieta daugeliui yra „Laukinių Vakarų“ sinonimas, o tą jausmą tik sustiprina bet kuris holivudinis vesternas. Nuo 1939m jų čia buvo nufilmuota nesuskaičiuojama gausybė; parko vaizdus gali atsiminti ir „Foresto Gampo“ gerbėjai. Apžvelgti „monumentus“ leidžia panoraminis 30 km ilgio kelias, į kurį leisitės vos atvykę. Gausybė panoraminių sustojimų leis skirtingais kampais pamatyti šią unikalią vietą. Nakvosite viešbutyje parko prieigose.
12
12 diena. Monumentų Slėnis - Didysis kanjonas
Net ir kankinamas teigčiau, kad Didysis Kanjonas yra tikras gamtos stebuklas ir tiesiog privalo būti kiekvieno keliautojo lankomų vietų sąraše. Žvelgiant 1,5km žemyn, sunku įsivaizduoti, kad mažytė rudo vandens srovelė - Kolorado upė - per 70 milijonų metų sugebėjo išskaptuoti neįtikėtinus uolų labirintus, pribloškiančius savo dydžiu: kanjonas yra 446 km ilgio ir 29 km pločio. Pažvelgus į kanjoną antrąkart, atrodo, kad jis jau kitoks, nes saulė ir slenkančių debesų šešėliai nuolat keičia subtilius uolų atspalvius – nuo juodos iki rusvos iki blyškiai rožinės ar melsvai pilkšvos. Daugybė apžvalgos aikštelių čia padeda akims ganytis po beribes erdves, keliai kartais linksta matant kanjono gylį, o atmosferą nuolat pagyvina susižavėjimo šūksniai. Šūkauti, beje, yra kam – parkas kasmet sulaukia apie 6mln lankytojų. Šūkauti galėsime ir jūs, praleisdami čia didžiąją dienos dalį, vizitus į eilę apžvalgos aikštelių paįvairindami nesunkiu pažygiavimu šlaitais. Palydėjus saulę, su gausybe nuotraukų ir įspūdžių vyksite į viešbutį nakvynei.
13
13 diena. Didysis kanjonas - Route 66 - Los Andželas
Šiandien išvyksite anksti, nes kelionė iki Los Andželo - ilga (bent 8val kelyje). Pakeliui stabtelėsite poroje legendinio Route 66 miestelių - Seligman‘e ir Williams‘e. Legendomis apipintas, „The Roling Stones“ apdainuotas istorinis greitkelis Route 66 yra vienas iš JAV simbolių, savo „svoriu“ galintis lygiuotis su Laisvės Statula ar Auksinių Vartų tiltu. Didžiosios depresijos laikais (1930-1940m) tai buvo pagrindinė transporto arterija, jungusi Čikagą su Los Andželu. Šimtams tūkstančių nuskurdusių amerikiečių Route 66 buvo kelias į geresnį gyvenimą, o šalia jo įsikūrusiems miestelėnams – galimybė išmelžti paskutinius šių nelaimėlių dolerius. Šiandieninis Route 66 yra tarsi Jungtinių Valstijų Grūto parkas: laike sustingę, nemandrais užrašais išmarginti pakelės viešbučiai ir parduotuvės, šalia degalinių dulkėse besimarinuojantys policijos šerifų ir paprastų mirtingųjų automobiliai, neoniniai užrašai su įvairiausio plauko gundymais. Vėlai vakare pasieksite Los Andželą. Nakvynė viešbutyje.
14
14 diena. Los Andželas
Kelionei einant į pabaigą, susipažinsite su Los Andželu. Antrą didžiausią JAV miestą ištisus metus lepina šilta Kalifornijos saulė, vakarinius jo rajonus skalauja Ramiojo vandenyno bangos, o miestą supa kalnai ir dykuma. Turistus į čia privilioja amerikietiško kino sinonimu tapęs Holivudas, prabangiomis parduotuvėmis ir jose besilankančiomis įžymybėmis garsus Beverli Hilsas, eilė rajonų su paplūdimiais ir...visad rusenanti viltis, kad tuoj tuoj viename iš miesto kvartalų sutiksi Leonardą di Kaprio ar Arnoldą Švarcnegerį. Sėdę į ekskursinį autobusą, šiandien atrasite Holivudo turistinius objektus, tarp kurių ir garsusis ženklas ant kalvos, Holivudo šlovės alėja su iškilias asmenybes šlovinančiomis penkiakampėmis žvaigždėmis grindinyje. Pravažiuosite Beverli Hilso „Rodeo Drive‘u“, kur apsipirkinėja įžymybės, pasigrožėsite vaizdais nuo Santa Monikos prieplaukos, kur baigiasi ir garsusis „Route 66“, Los Andželą jungęs su Čikaga. Dar spėsite pamatyti Malibu, Venecijos paplūdimį su poilsiautojų mėgiamu pėsčiųjų taku, nusidriekusiu palei vandenyną, bei Raumenų paplūdimį, kuriame kiekvienas bando tapti Švarcnegeriu. Nakvynė viešbutyje Los Andžele.
15
15-16 dienos. Los Andželas - skrydis namo
Paskutinę kelionės dieną ilsėsitės kiek ilgiau, o prieš pietus lauks pervažiavimas į oro uostą skrydžiui namo. Vilniuje leisitės jau kitą kelionės dieną.

„Self drive” atostogos JAV

2199€ asm.

Jūsų pasirinktomis datomis

JAV yra viena patogiausių šalių keliauti automobiliu: puikūs keliai, lengva navigacija, tvarkingi vairuotojai. Belieka tik išsirinkti sau tinkamą maršrutą ir leistis į nuotykį su šeima ar draugais! Šis maršrutas – tik pavyzdys; realią kelionę sukuriame tik po išsamaus pokalbio. Štai ką galite patirti ir pamatyti:

 • Pamatysite vieną JAV simbolių – „Auksinių vartų“ tiltą – San Franciske;
 • Susipažinsite su žymiausias Los Andželo rajonais: Holivudu, Beverli Hills’u, Sant Monika ir kt.;
 • Gėrėsitės didžiausiu JAV kriokliu Josemičio nac. parke;
 • Atrasite 2 iš 3 didžiausių planetos medžių Sekvojų ir Karalių kanjono nac. parkuose;
 • Sužinosite, kodėl tai, kas įvyksta Las Vegase, lieka Las Vegase;
 • Aplankysite eilę Arizonos ir Jutos valstijų nacionalinių parkų, tarp kurių – ir jo didenybė Didysis kanjonas;
 • Pravažiuosite istorinio Route 66 kelio atkarpa;

Svarbu:

 • Pateikta kaina galioja keliaujant dviese; keliautojų skaičiui keičiantis, kaina perskaičiuojama;
 • Kelionės programa lengvai adaptuojama pagal individualius pageidavimus; kaina atitinkamai perskaičiuojama;
 • Viešbučių lygį, papildomas pramogas (skrydžiai sraigtasparniu Las Vegase, Didžiajame Kanjone, koncertai/pramoginiai renginiai Las Vegase ir kt.) nesunkiai „įpiname” į kelionės programą pagal pageidavimus;

Įskaičiuota:

 • 14 nakvynių 2-4* viešbučiuose arba moteliuose;
 • 8-10 pusryčių (skaičius gali būti patikslintas kelionės tvirtinimo metu);
 • Ekskursijos San Franciske, Las Vegase, Los Andžele;
 • Nacionalinių parkų mokesčiai;
 • Antilopės kanjono, Monumentų Slėnio įėjimo mokesčiai;
 • Kelionės planavimo/organizavimo paslauga ir galutinis informacinis paketas sklandžiai kiekvienos dienos programai;

Neįskaičiuota

 • Tarptautinių skrydžių bilietai (nuo 700 EUR/asm);
 • 1 vidinio skrydžio bilietai (nuo 130 EUR/asm);
 • Automobilis nuomai (350-550 EUR, priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus );
 • Kuras, parkavimo, papildomo draudimo mokesčiai;
 • Privalomas elektroninio leidimo keliauti į JAV (ESTA) patvirtinimas (30 EUR);
 • Programoje nenurodytas maitinimas;
 • Pramogos ar ekskursijos laisvo laiko metu;
 • Kelionės draudimas;
 • Arbatpinigiai, asmeninės išlaidos;
You don't have permission to register